Hirdetési adatok

A rendszerek között vannak olyan adatok, amelyek mindkét rendszerben megtalálhatóak (pl. pozíció neve), olyanok, amelyek megegyeznek, de eltérő értékkészlettel rendelkezhetnek (pl. elvárások), valamint olyanok, amelyek specifikusak a Profession.hu számára (pl. vállalat azonosítója).

A hirdetési adatok teljes körű átadása hozzájárul a jobb minőségű hirdetések létrehozásához, ami vonzóbbá teszi az álláshirdetéseket a jelöltek számára, és relevánsabb jelentkezők jelentkezését eredményezi.

Szabadszöveges mezők

  • Pozíció elnevezés

  • Feladatok

  • Elvárások

  • Bevezető szöveg

  • Amit ajánlunk szöveg

  • Cégbemutató

  • Pontos munkavégzési hely

  • Béradatok

  • Béren kívüli juttatások

Értékkészlet alapján meghatározott mezők

  • Kategória (szakterület)

  • Tapasztalat

  • Foglalkoztatás jellege

  • Végzettség

  • Nyelvismeret (Nyelv + nyelvi szint)

  • Munkavégzés helye

  • Hirdetés és hatékonyságnövelő termék típusa

  • Hirdetés nyelve

  • Template azonosító

  • Biztosított eszközök

Last updated